header

CZ | EN

 
 
domu
domu
fav
fotografie y nat84en9
filmy ke streamování
trailery
sluzby
spolupracovnici
kontakt
kontakt
 
 
 
SPOLUPRACOVNÍCI:
 
 
 

Tomáš Třeštík

(*1978 v Praze) - REŽISÉR, FOTOGRAF, KAMERAMAN


Vystudoval obor fotografie na pražské FAMU. Již během svých studií se začal věnovat focení natáčení reklam pro přední české producenty. Postupně se stal sám uznávaným reklamním fotografem. Jeho práce byla již několikrát vystavena, dva roky působil také jako fotograf prestižního časopisu Reflex. Kromě reklamní fotografii se nyní věnuje focení natáčení dokumentárních projektů a focení své volné tvorby. Též spolupracuje na natáčení filmů Heleny Třeštíkové jako kameraman a pomocný režisér. Režii se věnuje také na poli komerčním, pro Vodafone například režíroval sérii krátkých reklamních spotů.

Tom
 

Young Film - Jakub Hejna

- STŘIHAČ


Od roku 1999, kdy YOUNG-FILM vznikl, se jeho činnost zaměřuje na filmovou produkci a postprodukci dokumentárních filmů, hraných filmů a reklamních spotů. Specializací firmy je výroba filmových a televizních dokumentů, foršpanů pro celovečerní filmy a v poslední době i výroba propagačních spotů. Společnost spolupracovala na řadě filmových a televizních projektů, mnoho z nich bylo oceněno tuzemsky i mezinárodně.
YOUNG-FILM získal mezi klienty renomé díky své práci nezatížené vžitými klišé, profesionálním přístupem a tvůrčím dialogem. K tomu nemalou měrou přispívá i dlouhodobá spolupráce se špičkovými pracovníky všech filmových profesí a spolupráce s nejlepšími dokumentaristy či filmovými režiséry.

Hejna
 

Jan Foukal

(*1980 v Praze) - REŽISÉR


Provozuje sdružení na znovuotevírání zavřených kin v ČR: KINO OTEVŘENO! Natáčí autorský dokumentární celovečerní film, reflektující proměnu české společnosti na pozadí hraného U.S. filmu o sametové revoluci natáčeného v den oslav 20 let od pádu komunismu - na Národní třídě s názvem: THE MAKING OF.                     Připravuje v produkci s Hankou Třeštíkovou a dramaturgii Jana Gogoly ml. dokumentární TV cyklus s pracovním názvem NAŠI EMIGRANTI DNES, o českých světových emigrantech. Dále provází kabaretní revue ČERVENÁ FEDMA, formuje sólový hudební projekt FUKINO a je externím členem divadla Vosto5 a (stále) koncertuje se svou kapelou DIKTÁT.
Dokumentární filmy FAMU: Na druhé koleji (2007), Ahoj Babu (2008), Poslední přednáška Egona Bondyho (2009). Spoty: ID's pro TV Barrandov (zima/jaro 2009), Znělka pro Novou Scénu Národního Divadla

Foukal
 

Jan Hromádko

(*1981 v Pardubicích) - FOTOGRAF

 

Vzděláním ekonom-informatik, oč méně dotčený formálním fotografickým vzděláním, o to větší nadšenec pro v podstatě jakýkoliv druh fotografie. Reportáž, krajina, industriál, film, divadlo, hudba, portréty, móda, svatby, sport, corporate... Má za sebou například práci na dvou celovečerních snímcích (Anglické jahody, Piko) a řadě dalších menších filmových projektů, dlouhodbě spolupracuje s časopisem Mighty Freezine a divadlem Archa. Dvakrát samostatně vystavoval (Praha, České Budějovice).

 

Profil a portfolio: http://www.janhromadko.com/

 
Hana Třeštíková | Produkce Třeštíková | +420 603 581 674 | hanka@produkcetrestikova.cz | Kostelní 14, Praha 7, 170 00 | IČO: 24152293 | DIČ: CZ 24152293 | web: zewl.com