header

CZ | EN

 
 
domu
domu
fav
fotografie y nat84en9
filmy ke streamování
trailery
sluzby
spolupracovnici
kontakt
kontakt
 
 
 
PŘIPRAVUJI:
 
 
 

MANŽELSKÉ ETUDY: NOVÁ GENERACE (pracovní název) - celovečerní dokumentární film, režie Hana Třeštíková, plánované dokončení 2016, 90 min.

Nové tisíciletí, nová generace, nové příběhy...

První ukázku můžete shlédnout zde.

etudy
 

ČESKÝ KALENDÁŘ (pracovní název) - dokumentární film, režie Hanka Třeštíková,

plánované dokončení 2012, 30 min.

Časosběrný dokumentární film zachycuje přípravy hudebního projektu Michala Horáčka, Český kalendář, který je příležitostí pro všechny autory zabývající se skládáním hudby. Dokument mimo jiné sleduje příběh Hynka, zaměstnance jedné třinecké továrny, který sní, že jednou složí píseň, která se bude hrát v rádiích. Díky projektu Český kalendář se mu tento sen možná vyplní. A my budeme u toho.

kalendar
 

KOFOLOVÉ DĚTI - časosběrný dokumentární film, režie Hanka Ludvíková, plánované dokončení 2015, 80 min.

Dokumentární film chce zpracovat problematiku odchodu dětí z dětských domovů skrze časosběrný portrét tří romských dětí v období několika let po dosažení plnoletosti, kdy musí s různou mírou pomoci vychovatelů udělat mnoho kroků k začlenění se do dospělé společnosti. Chce být svědkem všech důležitých událostí a situací, které děti na jejich cestě k samostatnému životu čeká a zároveň je s nimi reflektovat formou intimních rozhovorů.

kofolaci
 

DESET LET (pracovní název) - časosběrný dokumentární film, režie Hanka Třeštíková,

plánované dokončení 2013, 90 min.

V roce 2001 to bylo pět studentů pražského gymnázia. Byli mladí a naivní a měli pár měsíců před maturitou. Uplynulo deset let a už nejsou náctiletí puberťáci, ale dospělí lidé s vlastními názory a vlastním životem. Časosběrný projekt mapuje život několika mladých lidí, které spojuje stejný věk i stejné startovací podmínky pro dospělý život.

deset let
 
 
Hana Třeštíková | Produkce Třeštíková | +420 603 581 674 | hanka@produkcetrestikova.cz | Kostelní 14, Praha 7, 170 00 | IČO: 24152293 | DIČ: CZ 24152293 | web: zewl.com